Dimas Baby – %100 Pamuklu Ergonomik Bebek Kanguru

Tasarlıyoruz

Bebeğinizin omurga sağlığı ve güvenliği için; en kaliteli ürünler ile yılların tecrübesini, şıklığı ve kolaylığı bir araya getirdik.

Üretiyoruz

Dimas Baby olarak tüm ürünlerimizde %100 Organik Pamuk kullanıyoruz.Cilt ile temasında bebeğinize asla zarar vermeyecek kumaşlar kullanıyoruz.

Pazarlıyoruz

10 Yıllık üretim tecrübemiz ile yurt içi ve yurt dışı pazarında en çok tercih edilen Dimas Baby olarak öncü bir markalaşma yolunda ilerliyoruz.

Neden Organik Pamuk?

Organik pamuk; genetiği değiştirilmemiş bitkilerden böcek ilacı, kimyasal gübre gibi toksik maddeler kullanılmadan üretilen pamuktur.

Bu yöntem geleneksel pamuk üretiminden daha zahmetli ve daha maliyetlidir.

 

Dimas Baby Kanguru

Dimas Baby kurulduğu yıldan itibaren başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın her yerine bebek kanguru pazarlarına organik pamuklu kumaştan mamul konfeksiyon ürünleri imalat ve ihracatını gerçekleştirmekte. Tecrübeli ve uzman kadrosu, kalite anlayışı, iş ahlakı ve sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Gücünü Türkiye için çalışıyorum ilkesinden alan Toplumsal sorumluluk, insan, doğa ve çevre bilincine sahip, müşteri, çalışan, tedarikçi ve kamu memnuniyeti prensibiyle hareket ederek bebek kanguru sektöründe öncü ve örnek olmaktır hedefimiz..

1000
metre kumaş
1000
mutlu müşteri
1000
ihracat
1000
adet üretim